KURUMSAL /

Size Özel Çözümler Üretir

FİRMA PROFİLİ


Firmamız, İstanbul'da faaliyet göstermekte olup dekoratif boya, mikro beton vb. alanlarda hizmet vermektedir. İç mekan dekoratif boyalar, dış mekan dekoratif boyalar, mikro beton uygulamaları ve diğer dekorasyon işlerinizde zengin ürün çeşitleri ile hizmet sunmaktayız.

İnşaat firmaları, belediyeler, kurum ve kuruluşlar, bina ve apartman yönetimleri ve bireysel talepleri en uygun ürünlerle ve en kısa sürede karşılıyoruz.

Zengin ürün çeşitliliği, renk ve desen seçenekleri ve geniş stoklarımızla her talep ve beğeniye uygun ürünleri en geniş imkanlarla sizlere sunmaktayız. Amacımız, konutlar, işyerleri, ofisler, alışveriş merkezleri, cafe ve restaurantlar, oteller ve tüm mekanlar için kullanışlı ve estetik yaşam alanları sunmaktır.

Sektörde deneyimli kadromuz, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler önererek en doğru seçeneği sizlere sunmakta ve kaliteli bir işçilikle siparişlerinizi sizlere teslim etmektedir. Siparişlerinizi söz verdiğimiz süre içerisinde ve taleplerinize uygun şekilde yerine getirmek en önemli çalışma prensibimizdir.

Alanında önemli bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip kadromuz, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek birikimini her geçen gün zenginleştirmekte ve en yeni teknolojilerle sizlere hizmet vermektedir.

Hedefimiz, alanında lider ve öncü bir firma olarak uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam etmektir.

VİZYONUMUZ

  • Zengin ürün çeşitliliği ve geniş stoklarımızla tüm talep ve ihtiyaçlara cevap vermek
  • Kaliteli ve dekoratif ürünleri uygun ödeme koşulları ile hizmetinize sunmak
  • Deneyimli ve uzman ekibimizle ihtiyaçlarınızı doğru analiz etmek, uygun çözümler üretmek

MİSYONUMUZ

  • Yaşam mekanlarınız için dekoratif, estetik ve kullanışlı çözümler sunmak
  • Zamanında teslimat prensibine riayet etmek, siparişlerinizi hızlı bir şekilde ulaştırmak
  • Sektördeki gelişme ve yenilikleri takip ederek en yeni teknolojilerle hizmet vermek
Şık, Estetik, Dekoratif, Kullanışlı, Sağlıklı, Modern Mekanlar